wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » GPS MT8A - zastosowanie

GPS MT8A - zastosowanie

Data dodania: 11-02-2023

Lokalizator tracker GPS MT8A - dlaczego warto go mieć?

Posiadanie własnego pojazdu wiąże się z wieloma wyzwaniami, w tym z bezpieczeństwem jazdy i utrzymaniem właściwego poziomu kontroli nad naszym pojazdem. Dlatego też powstał lokalizator tracker GPS maxTRACK MT8A, który zapewnia nie tylko pełną kontrolę nad naszym pojazdem, ale także gwarantuje jego bezpieczeństwo.Lokalizator tracker GPS MT8A - dlaczego warto go mieć?

Posiadanie własnego pojazdu wiąże się z wieloma wyzwaniami, w tym z bezpieczeństwem jazdy i utrzymaniem właściwego poziomu kontroli nad naszym pojazdem. Dlatego też powstał lokalizator tracker GPS maxTRACK MT8A, który zapewnia nie tylko pełną kontrolę nad naszym pojazdem, ale także gwarantuje jego bezpieczeństwo.

Lokalizator tracker GPS to urządzenie, które można zamontować w samochodzie osobowym, samochodzie ciężarowym, samochodzie dostawczym, busie, maszynie budowlanej, a nawet motocyklu. Został on wyposażony w wbudowany moduł GPS oraz modem GSM, który umożliwia transmisję danych GPRS. Anteny GPS i GSM są już zintegrowane z urządzeniem, co gwarantuje doskonałe parametry zasięgu GPS i GSM. Urządzenie jest także odporne na wilgoć, dzięki czemu jego instalacja jest bardzo prosta - wystarczy podłączyć je do plusa i minusa.

Jak działa lokalizator tracker GPS ?

Otrzymując zestaw GPS wystarczy zamontować urządzenie w swoim pojeździe. Montaż jest bardzo prosty - wystarczy podłączyć je do plusa i minusa, a nawet bezpośrednio do akumulatora 12 lub 24V. Urządzenie posiada silne odbiorniki/anteny GPS i GSM, dzięki czemu można je zamontować nawet pod blachą samochodu. Dzięki zestawowi odpornemu na wodę z klasą IPX5, można śledzić na żywo ruch pojazdu lub odtworzyć jego trasę nawet z kilku miesięcy wstecz. Wszystko to można oglądać na telefonie lub na komputerze za pomocą przejrzystej polskiej aplikacji maxTRACK, dostępnej na Google Play i Appstore.


Przejdź do strony głównej
Kontakt
  • maxTRACK.pl
    ul. Śląska 53 pok. A302
    81-304 Gdynia
    NIP: 876-193-03-89
  • E-mail:sklep@maxtrack.pl
  • Telefon58 5858372
  • Godziny działania sklepupn - pt 8:30 - 16:30
Copyright © 2006-2020 by PROFIT PARTNER, maxtrack.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Lokalizatory GPS do Łodzi | Tracker GPS do Maszyn budowlanych.