wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » GPS MT8A - zastosowanie

GPS MT8A - zastosowanie

Data dodania: 17-05-2022 Tracker GPS przeznaczony pod instalację 12 lub 24V. Zastosowanie:
- samochód osobowy
- samochód ciężarowy
- samochód dostawczy
- bus
- maszyny budowlane
- motocykl

Posiada wbudowany moduł GPS oraz modem GSM z funkcją wykorzystania transmisji danych GPRS. Anteny GPS i GSM są już wbudowane. Jest to wyjątkowy tracker. Pomimo wbudowanych anten osiąga rewelacyjne parametry zasięgu GPS jak i GSM. Urządzenie zabudowane nawet pod maską lub wewnątrz dużego samochodu ciężarowego wykazuje się dobrymi zasięgami GPS. Obudowa odporna na wilgoć. Bardzo prosta instalacja urządzenia - podłączamy tylko pod plus i minus.

Lokalizator tracker GPS przeznaczony pod instalację 12 lub 24V. Przeznaczenie:
- samochód osobowy
- samochód ciężarowy
- samochód dostawczy
- bus
- maszyny budowlane
- motocykl

Posiada wbudowany moduł GPS oraz modem GSM z funkcją wykorzystania transmisji danych GPRS. Anteny GPS i GSM są już wbudowane. Jest to wyjątkowy lokalizator tracker GPS. Pomimo wbudowanych anten osiąga rewelacyjne parametry zasięgu GPS jak i GSM. Urządzenie zabudowane nawet pod maską lub wewnątrz dużego samochodu ciężarowego wykazuje się dobrymi zasięgami GPS. Obudowa odporna na wilgoć. Bardzo prosta instalacja urządzenia - podłączamy tylko pod plus i minus.

Jak działa ten lokalizator tracker GPS?
Otrzymujesz od nas kompletny zestaw. Urządzenie tylko instalujesz w swoim samochodzie, pojeździe ciężarowym, motocyklu, łodzi, maszynie. Montaż jest prosty. Zwyczajnie podłączasz pod plus i minus. Może to być nawet bezpośrednio pod akumulator 12/24V. Urządzenie ma silne odbiorniki/anteny GPS i GSM, więc można je zamontować pod blachą.. Zestaw ma klasę odporności na wodę IPX5. Teraz możesz obserwować na żywo jak porusza się Twój pojazd lub odtworzyć jego trasę nawet do 6 miesięcy wstecz .... i to wszystko oglądasz na Twoim telefonie lub na komputerze w przejrzystej polskiej aplikacji. Zestaw wyjątkowo precyzyjnie oblicza ilość przejechanych kilometrów - dokładność +- 0,2% błędu

Koszty
Płacisz tylko za lokalizator tracker GPS. Nie ma żadnego abonamentu za dostęp do serwera - ani teraz, ani w przyszłości. Jedyny koszt to koszt utrzymania karty SIM. W urządzeniu jest zwykła karta SIM na doładowanie (prepaid). Przez pierwszy rok użytkowania nie trzeba jej zasilać. Dopiero przed upływem roku od zakupu należy kartę SIM zasilić kwotą 20zł - kwota ta spokojnie powinna wystarczyć na kolejny rok użytkowania. Takie same koszty są na terenie wszystkich krajów Unii Europejskiej i w Norwegii.

Chcesz przed zakupem zobaczyć jak to działa? 
Napisz lub zadzwoń do nas to wyślemy Tobie dostęp do naszego konta demonstracyjnego, gdzie zobaczysz jak porusza się prawdziwy pojazd.

Platforma  www:  gps.maxtrack.pl
Aplikacja na telefon: maxTRACK (w Google Play i Appstore)
Przejdź do strony głównej
Kontakt
  • maxTRACK.pl
    ul. Śląska 53 pok. A302
    81-304 Gdynia
    NIP: 876-193-03-89
  • E-mail:sklep@maxtrack.pl
  • Telefon58 5858372
  • Godziny działania sklepupn - pt 8:30 - 16:30
Copyright © 2006-2020 by PROFIT PARTNER, maxtrack.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Lokalizatory GPS do Łodzi | Tracker GPS do Maszyn budowlanych.