wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » GPS MT40 - zastosowanie

GPS MT40 - zastosowanie

Data dodania: 09-02-2023 Szukasz skutecznego sposobu na śledzenie swojego pojazdu, kontenera, łodzi lub innych wartościowych przedmiotów?
Zastanawiasz się, jaki lokalizator GPS wybrać?
Nasz lokalizator Maxtrack to idealne rozwiązanie dla Ciebie!
Lokalizator GPS maxTRACK działa na własnym akumulatorze o pojemności 10 000 mAh, dzięki czemu może być używany nawet do 120 dni.

Szukasz skutecznego sposobu na śledzenie swojego pojazdu, kontenera, łodzi lub innych wartościowych przedmiotów?
Zastanawiasz się, jaki lokalizator GPS wybrać?
Nasz lokalizator Maxtrack to idealne rozwiązanie dla Ciebie!
Lokalizator GPS maxTRACK działa na własnym akumulatorze o pojemności 10 000 mAh, dzięki czemu może być używany nawet do 120 dni. W rzeczywistości, przy codziennym korzystaniu z pojazdu, czas pracy lokalizatora wynosi około 45 dni. Urządzenie jest bardzo precyzyjne, łączy się z satelitami GPS i nadajnikami GSM oraz WiFi, dzięki czemu można śledzić swój pojazd w czasie rzeczywistym. Anteny GPS i GSM są już zintegrowane z lokalizatorem, więc montaż jest bardzo prosty - wystarczy przymocować urządzenie do pojazdu za pomocą wbudowanego magnesu.
Lokalizator GPS maxTRACK jest odporny na wodę (klasa IPX5), jednak, aby zwiększyć jego trwałość, zalecamy zabezpieczenie go folią ochronną, którą otrzymasz w zestawie. Dzięki naszej aplikacji maxTRACK, dostępnej na telefonie i komputerze, możesz śledzić poruszanie się swojego pojazdu na żywo oraz odtwarzać jego trasę nawet do 6 miesięcy wstecz.

Koszty

Płacisz tylko za lokalizator tracker GPS. Nie ma żadnego abonamentu za dostęp do serwera - ani teraz, ani w przyszłości. Jedyny koszt to koszt utrzymania karty SIM. W urządzeniu jest zwykła karta SIM na doładowanie (prepaid). Przez pierwszy rok użytkowania nie trzeba jej zasilać. Dopiero przed upływem roku od zakupu należy kartę SIM zasilić kwotą 20zł - kwota ta spokojnie powinna wystarczyć na kolejny rok użytkowania. Takie same koszty są na terenie wszystkich krajów Unii Europejskiej i w Norwegii.

Chcesz przed zakupem zobaczyć jak to działa? 
Napisz lub zadzwoń do nas to wyślemy Tobie dostęp do naszego konta demonstracyjnego, gdzie zobaczysz jak porusza się prawdziwy pojazd.

Platforma  www:  gps.maxtrack.pl
Aplikacja na telefon: maxTRACK (w Google Play i Appstore)

Przejdź do strony głównej
Kontakt
  • maxTRACK.pl
    ul. Śląska 53 pok. A302
    81-304 Gdynia
    NIP: 876-193-03-89
  • E-mail:sklep@maxtrack.pl
  • Telefon58 5858372
  • Godziny działania sklepupn - pt 8:30 - 16:30
Copyright © 2006-2020 by PROFIT PARTNER, maxtrack.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Lokalizatory GPS do Łodzi | Tracker GPS do Maszyn budowlanych.