wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » GPS MT40 - zastosowanie

GPS MT40 - zastosowanie

Data dodania: 10-05-2022 Najlepszy tracker GPS na rynku pracujący na własnym zasilaniu. Przeznaczenie:
- samochód osobowy, ciężarowy, dostawczy,, bus, maszyny budowlane
- kontener
- łódź
- laweta
- wartościowe urządzenia i przedmioty

Wyposażony jest w bardzo silny akumulator 10.000 mAh. Tracker działa na własnym akumulatorze do nawet 120dni. W rzeczywistości przy codziennym przemieszczaniu się pojazdu czas pracy to około 45 dni. Urządzenie bardzo precyzyjne. Lokalizuje po satelitach GPS i dodatkowo po nadajnikach GSM oraz po WiFi.  Anteny GPS i GSM są już wbudowane.

Najlepszy lokalizator tracker GPS na rynku pracujący na własnym zasilaniu. Przeznaczenie:
- samochód osobowy, ciężarowy, dostawczy,, bus, maszyny budowlane
- kontener
- łódź
- laweta
- wartościowe urządzenia i przedmioty

Wyposażony jest w bardzo silny akumulator 10.000 mAh. Lokalizator tracker GPS działa na własnym akumulatorze do nawet 120dni. W rzeczywistości przy codziennym przemieszczaniu się pojazdu czas pracy to około 45 dni. Urządzenie bardzo precyzyjne. Lokalizuje po satelitach GPS i dodatkowo po nadajnikach GSM oraz po WiFi.  Anteny GPS i GSM są już wbudowane.

Jak działa ten lokalizator tracker GPS?
Otrzymujesz od nas kompletny lokalizator tracker GPS z naładowanym już nawet akumulatorem. Urządzenie tylko włączasz przełącznikiem i montujesz w swoim samochodzie, motocyklu, łodzi, maszynie lub innym wartościowym przedmiocie. Montaż jest prosty zwyczajnie przyczepiasz urządzenie do pojazdu dzięki wbudowanemu magnesowi. Urządzenie ma silne odbiorniki/anteny GPS i GSM, więc można je zamontować pod blachą, a nawet pod pojazdem. Lokalizator GPS ma klasę odporności na wodę IPX5, ale na wszelki wypadek, w przypadku montażu urządzenia na zewnątrz, zalecamy włożenie go w folię ochronną (folia + taśma w zestawie). Teraz możesz obserwować na żywo jak porusza się Twój pojazd lub odtworzyć jego trasę nawet do 6 miesięcy wstecz .... i to wszystko oglądasz na Twoim telefonie lub na komputerze w przejrzystej polskiej aplikacji. 

Koszty
Płacisz tylko za lokalizator tracker GPS. Nie ma żadnego abonamentu za dostęp do serwera - ani teraz, ani w przyszłości. Jedyny koszt to koszt utrzymania karty SIM. W urządzeniu jest zwykła karta SIM na doładowanie (prepaid). Przez pierwszy rok użytkowania nie trzeba jej zasilać. Dopiero przed upływem roku od zakupu należy kartę SIM zasilić kwotą 20zł - kwota ta spokojnie powinna wystarczyć na kolejny rok użytkowania. Takie same koszty są na terenie wszystkich krajów Unii Europejskiej i w Norwegii.

Chcesz przed zakupem zobaczyć jak to działa? 
Napisz lub zadzwoń do nas to wyślemy Tobie dostęp do naszego konta demonstracyjnego, gdzie zobaczysz jak porusza się prawdziwy pojazd.

Platforma  www:  gps.maxtrack.pl
Aplikacja na telefon: maxTRACK (w Google Play i Appstore)
Przejdź do strony głównej
Kontakt
  • maxTRACK.pl
    ul. Śląska 53 pok. A302
    81-304 Gdynia
    NIP: 876-193-03-89
  • E-mail:sklep@maxtrack.pl
  • Telefon58 5858372
  • Godziny działania sklepupn - pt 8:30 - 16:30
Copyright © 2006-2020 by PROFIT PARTNER, maxtrack.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Lokalizatory GPS do Łodzi | Tracker GPS do Maszyn budowlanych.