wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » GPS MT22 - zastosowanie

GPS MT22 - zastosowanie

Data dodania: 19-02-2023

Lokalizator GPS podłączany pod złącze OBDII - niezawodne rozwiązanie dla Twojego pojazdu

Tracker GPS podłączany pod złącze OBDII to jeden z najnowocześniejszych sposobów monitorowania położenia pojazdu. Urządzenie, które jest dostępne w firmie PROFIT PARTNER, jest wyposażone w baterię podtrzymującą o pojemności 300 mAh, dzięki czemu działa nawet w przypadku braku zasilania zewnętrznego. To idealne rozwiązanie dla osób, które chcą mieć pewność, że ich pojazd jest bezpieczny w każdej sytuacji.Lokalizator GPS podłączany pod złącze OBDII - niezawodne rozwiązanie dla Twojego pojazdu

Tracker GPS podłączany pod złącze OBDII to jeden z najnowocześniejszych sposobów monitorowania położenia pojazdu. Urządzenie, które jest dostępne w firmie PROFIT PARTNER, jest wyposażone w baterię podtrzymującą o pojemności 300 mAh, dzięki czemu działa nawet w przypadku braku zasilania zewnętrznego. To idealne rozwiązanie dla osób, które chcą mieć pewność, że ich pojazd jest bezpieczny w każdej sytuacji.

Nadajnik GPS podłączany pod złącze OBDII to urządzenie o dokładności 3-5 metrów, z odświeżaniem co 10 sekund. Dzięki temu na bieżąco możesz kontrolować położenie swojego pojazdu. Oprócz tego, lokalizator wyposażony jest w podsłuch otoczenia, co pozwala na nagrywanie dźwięków wokół urządzenia.

Lokalizator GPS podłączany pod złącze OBDII to także precyzyjny licznik przebiegu kilometrów, który pozwala na kontrolowanie kosztów eksploatacji pojazdu. Urządzenie ma wbudowaną pamięć, w której zapisywane są dane o przebiegu i położeniu pojazdu, a także umożliwia nawigowanie do urządzenia.

Urządzenie podłączane pod złącze OBDII umożliwia również ustawienie geostrefy, czyli określonego obszaru, w którym ma się znajdować pojazd. Jeśli pojazd wyjdzie poza wyznaczony obszar, zostanie automatycznie powiadomiony właściciel.

Opcja "share location" umożliwia udostępnienie lokalizacji pojazdu innym osobom, co jest przydatne w przypadku wypożyczenia samochodu lub w przypadku korzystania z usług kurierskich.

Dodatkowo, lokalizator GPS podłączany pod złącze OBDII umożliwia wygenerowanie klucza API dla konkretnych projektów, takich jak np. "PROJECT44". To idealne rozwiązanie dla firm, które potrzebują monitorować swoje pojazdy w ramach konkretnych projektów.

Podsumowując, lokalizator GPS podłączany pod złącze OBDII to niezawodne rozwiązanie dla Twojego pojazdu. Dzięki temu urządzeniu masz pełną kontrolę nad położeniem i przebiegiem swojego pojazdu, co pozwala na zapewnienie mu najwyższego poziomu bezpieczeństwa.


Przejdź do strony głównej
Kontakt
  • maxTRACK.pl
    ul. Śląska 53 pok. A302
    81-304 Gdynia
    NIP: 876-193-03-89
  • E-mail:sklep@maxtrack.pl
  • Telefon58 5858372
  • Godziny działania sklepupn - pt 8:30 - 16:30
Copyright © 2006-2020 by PROFIT PARTNER, maxtrack.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Lokalizatory GPS do Łodzi | Tracker GPS do Maszyn budowlanych.